رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل هرگز کریمه را به اوکراین بعد نخواهم داد / پوتین

رئیس‌جمهور روسیه در مستند جدیدی که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور انتشار یافته تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی شبه جزیره کریمه را به اوکراین بعد

هرگز کریمه را به اوکراین بعد نخواهم داد / پوتین

پوتین: هرگز کریمه را به اوکراین بعد نخواهم داد

عبارات مهم : جزیره

رئیس جمهور روسیه در مستند جدیدی که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور انتشار یافته تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی شبه جزیره کریمه را به اوکراین بعد نخواهد داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه در جریان این مستند دو ساعته تازه تحت عنوان “پوتین” به خبرنگاری که از وی پرسید آیا شرایطی وجود دارد که تحت آن رهبر روسیه آماده باشد تا از شبه جزیره کریمه دست بکشد، گفت: آیا شما عقلتان را از دست داده اید؟! چنین شرایطی وجود ندارد و نخواهد داشت!

پس از انقلاب حمایت شده است از سوی غرب که باعث سرنگونی دولت تحت حمایت کرملین در کی یف شد، روسیه در سال 2014 میلادی شبه جزیره کریمه اوکراین را به روسیه الحاق کرده و از شبه نظامیان روس زبان در شرق اوکراین حمایت کرد. الحاق این شبه جزیره به روسیه منجر شد تا در بحبوحه جدی ترین بحران در روابط مسکو با غرب از وقت آخر جنگ سرد، آمریکا و اروپا تحریم هایی را علیه مسکو اعمال کنند.

هرگز کریمه را به اوکراین بعد نخواهم داد / پوتین

این مستند به تهیه کنندگی آندری کوندراشوف، خبرنگار روس و سخنگوی کمپین پوتین مشمول بر چندین مصاحبه با تعدادی از متحدان و دوستان پوتین هست، از جمله گرهارد شرودر، صدراعظم سابق آلمان و سرگئی رولدوگین، نوازنده ویولن سل و دوست دوران بچگی پوتین که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری روسیه در تاریخ 18 مارس (27 اسفند) انتشار یافته است.

ایگور سچین، مدیر اجرایی غول نفتی روسنفت در جریان این مصاحبه گفت: نزدیک به 30 سال است که تحت رهبری پوتین در سمت های متفاوت خدمت کرده ام و می توانم بگویم که ولادیمیر پوتین یک فرد کاملا دقیق و محتاط است.

رئیس‌جمهور روسیه در مستند جدیدی که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور انتشار یافته تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی شبه جزیره کریمه را به اوکراین بعد

وی افزود: صادقانه باید بگویم که در طی این سال ها هیچ اشتباهی از او مشاهده نکرده ام . پوتین در تصمیم گیری هایش بسیار دقیق و محافظه کار است.

پوتین در جریان این مستند در رابطه با پرسشها متفاوت از جمله خانواده، دوران کودکی، علائق و خوش حالی هایش صحبت می کند و تاکید دارد که فردی کاملا بخشنده است.

وی گفت: من بخشنده هستم ولی نه در رابطه با همه چیز. به طور مثال خیانت را هرگز نمی بخشم.

هرگز کریمه را به اوکراین بعد نخواهم داد / پوتین

واژه های کلیدی: جزیره | روسیه | مستند | پوتین | اوکراین | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs