رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث رمان‌نویس جنایی به ۴ قتل اعتراف کرد

یک نویسنده آثار جنایی در چین به کشتن چهار نفر در سال ۱۹۹۵ اعتراف کرد تا پرونده مسکوت این قتل‌ها بعد از بیش از دو دهه به آخر برسد. 

رمان‌نویس جنایی به ۴ قتل اعتراف کرد

رمان نویس جنایی به ۴ قتل اعتراف کرد

عبارات مهم : زندان

یک نویسنده آثار جنایی در چین به کشتن چهار نفر در سال ۱۹۹۵ اعتراف کرد تا پرونده مسکوت این قتل ها بعد از بیش از دو دهه به آخر برسد.

به گزارش ایسنا به نقل از یورونیوز، «لیو یونگبیائو» نویسنده موفق چینی که یکی از رمان هایش به یک سریال ۵۰ قسمتی تبدیل شده است هست، در جریان بازجویی پلیس به قتل چهار نفر اعتراف کرد؛ قتل هایی که بیش از دو دهه پیش روی داده بودند. جهت سال ها کارآگاه ها در جست وجوی فهمیدن چگونه به قتل رسیدن یک خانواده در نوامبر سال ۱۹۹۵ بودند.

رمان‌نویس جنایی به ۴ قتل اعتراف کرد

پلیس چین در نهایت هفته گذشته «لیو یونگبیائو» نویسنده ۵۳ ساله چینی را بعد از انجام تحقیقات و انگشت نگاری های پیشرفته دستگیر کرد و او در جریان بازجویی ها اعتراف کرد که به کمک همدستش در نوامبر ۱۹۹۵ به قصد دزدی وارد یک میهمان منزل در شهر هوجا در شرق چین می شوند ولی نقشه آن ها خوب پیش نمی رود و آن ها صاحبان میهمان خانه، نوه آن ها و یک مشتری دیگر را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند و آن ها را به قتل می رسانند.

رسانه های چینی اعلام کردند که این نویسنده بعد از دستگیری در یادداشتی به همسرش نوشته است: ۲۰ سال است که منتظر رسیدن این لحظه هستم. امروز همه چیز تمام می شود و من درنهایت از زندان ذهنی که از آن زحمت می برم و مجبور بودم سال ها آن را تحمل کنم رهایی می یابم.

یک نویسنده آثار جنایی در چین به کشتن چهار نفر در سال ۱۹۹۵ اعتراف کرد تا پرونده مسکوت این قتل‌ها بعد از بیش از دو دهه به آخر برسد. 

نکته قابل توجه آن است که «لیو یونگبیائو» در حال نگارش رمانی با عنوان «نویسنده قشنگی که کشت» بوده که عنوان آن راجع به یک نویسنده قاتل است که در نهایت از چنگ قانون و پلیس فرار می کند ولی ظاهرا او باید این کتاب خود را در پشت میله های زندان تکمیل کند.

واژه های کلیدی: زندان | اعتراف | نویسنده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs