رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + دزدی ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده است از مخفیگاه آنان بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده

عکس + دزدی ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار

دزدی ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار +عکس

عبارات مهم : شلوار

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده است از مخفیگاه آنان بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است هست.

به گزارش میزان، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: عوامل پلیس آگاهی استان به دنبال دریافت یک فقره پرونده دزدی از یک فروشگاه معروف کت و شلوار در کرمانشاه و ارزش بالای اموال مسروقه، عنوان را به صورت خاص در دستور کار تیمی از کارآگاهان شعبه اول اداره مبارزه با دزدی این پلیس قرار دادند.

وی تصریح کرد: تحقیقات اولیه نشان داد که دو مرد جوان با یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ با پلاک پنهان شده، در انجام این دزدی بزرگ نقش داشته اند، لذا با گسترش دامنه اطلاعات و نیز بررسی شیوه و شگرد سرقت، در نهایت یکی از سارقان سابقه دار شناسایی و بعد از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات منسجم به همراه یک دستگاه ماشین که در انجام دزدی از آن استفاده شده است بود، دستگیر شد.

عکس + دزدی ۳ میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از منزل متهم دستگیر شده، بیش از ۴۵۰ میلیون ریال ارز، ۹ میلیارد ریال چک در وجه حامل، سه فقره سند، دو فقره دسته چک، بیش از ۱۸ میلیارد ریال چک و سفته های متعلق به مشتریان و تعداد هزار و ۶۰۰ ثوب کت و شلوار کشف شد.

سردار امان اللهی افزود: متهم در بازجویی های پلیس به ارتکاب دزدی با همدستی یکی دیگر از سارقان حرفه ای اعتراف کرد، لذا متهم متواری با کارها اطلاعاتی در مخفیگاهش دستگیر و به جرم خود معترف شد، همچنین جهت مشخص شدن دیگر زوایای این دزدی میلیاردی، پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده است از مخفیگاه آنان بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده

واژه های کلیدی: شلوار | پرونده | دستگاه | فروشگاه | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs