رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هیچ صنمی با احمدی‌نژاد نداریم / جبهه پایداری

«گُنده کردن عنوان احمدی‌نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می‌دانند پایداری با احمدی‌نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.» 

هیچ صنمی با احمدی‌نژاد نداریم / جبهه پایداری

جبهه پایداری: هیچ صنمی با احمدی نژاد نداریم

عبارات مهم : زلزله

«گُنده کردن عنوان احمدی نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می دانند پایداری با احمدی نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.»

به گزارش خبرآنلاین ؛ «پایداری تا قبل از اعلام موجودیت جمنا تشکلی بود که راجع به مباحث متفاوت سیاسی همواره تلاش می کرد بدون محافظه کاری موضع براق اتخاذ کند لیکن اعتقاد بود یک جریان فکری تا زمانی که موضع داشته باشد و موضعش را هم براق بیان کند، زنده است ولی هنگامی که دائم در موضع گیری هایش احتیاط کند، کم کم دچار میرایی می شود.

هیچ صنمی با احمدی‌نژاد نداریم / جبهه پایداری

اما جبهه پایداری این روزها دیگر پایداری سابق نیست. ماه ها از انتخابات ریاست جمهوری می گذرد ولی این تشکل زیاد نظاره گر تحرکات و تحولات حوزه سیاسی کشور هست، بعضی تحلیلگران و صاحب نظران بر این باورند که پایداری چون حرفی جهت گفتن ندارد سکوت کرده، در برابر مجید متقی فر، سخنگوی جبهه پایداری نظر یادشده را رد می کند و می گوید: مسئله مهم پیگیری معیشت مردم است الان بیشترین حرف را ما می زنیم. شخصیت های پایداری مدام در حال صحبت در جاهای متفاوت هستند. منتها ما اینها را خرج پایداری نمی کنیم. بعضی می خواهند بازار اختلافات گرم شود و مردم سرگرم این پرسشها باشند؛ این کار که مصلحت نظام نیست.

گزیده بیانات سخنگوی جبهه پایداری در گفت وگو با خبرآنلاین را در ادامه بخوانید.

«گُنده کردن عنوان احمدی‌نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می‌دانند پایداری با احمدی‌نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.» 

– راجع به بی سر و صدایی پایداری، واقعیت آن است که از دیگران هم سر و صدایی نمی شنویم.

– (آقای محبیان اخیرا گفته بود پایداری حرف نمی زند، چون حرفی جهت گفتن ندارد.) غیر این بگوید باید تعجب کرد.

– مصاحبه ای که پایداری دوست دارد راجع به حل پرسشها کشور و مردم است ولی آن چه رسانه ها علاقه دارند از جنس اختلاف است و این که پایداری چه کار می کند؟ الان بیشترین حرف را ما می زنیم. شخصیت های پایداری مدام در حال صحبت در جاهای متفاوت هستند. منتها ما اینها را خرج پایداری نمی کنیم.

هیچ صنمی با احمدی‌نژاد نداریم / جبهه پایداری

– ما تلاش مان این است که کار سیاسی به نفع نظام و ارزش ها و انقلاب باشد.

– مسئله مهم پیگیری معیشت مردم هست. باید دید آینده وعده هایی که به مردم دادند به کجا رسید؟ آیا وعده و کارها با هم همخوانی دارد؟ هنگامی که زلزله شد یکی از دوستان رسانه ای اصلاح طلب یک روز بعد از زلزله زنگ زد، نظیر همان پرسش ها را پرسید. به او گفتم زن محترم زلزله شده است است مردم نان، آب، امنیت، سلامتی، مداوا و کمک می خواهند، آیا اینها را پیگیری نمی کنید. رسالت رسانه ها پیگیری پرسشها مردم است یا پیگیری اینکه آیت الله مصباح چه کار می کند؟ پایداری چه کار می کند؟ چه زمانی ملاقات داشتند؟ چه گفتند؟ نقشه و برنامه پایداری چیست؟ تصور می کنند ما نشستیم همه اش علیه دیگران نقشه می کشیم. به او گفتم ما نیز مثل همه مردم عنوان زلزله را پیگیری می کنیم که چه اقداماتی شده است است؟ نهایتا آخرش دعوایمان شد. حالا آیا شما نیز همین توصیه را می خواهید پیگیری کنید یا فقط می خواهید بدانید گروه های دیگر چه کار می کنند؟

«گُنده کردن عنوان احمدی‌نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می‌دانند پایداری با احمدی‌نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.» 

– مسئله قدس جهت ما الان عنوان اول هست. انتظار داریم دستگاه دیپلماسی فعال تر برخورد کند. انتظار داریم مردم براق بدانند وزیر خارجه انگلیس جهت چه آمده بود و چه کار کرد و رفت؟ البته تلویزیون خلاصه صحبت ها را پخش کرد ولی ما متوجه نشدیم آمد و رفت او جهت چه بود. کسی سابقه او را باید درآورد، متوجه می شود این آدم در شهرداری و دوره نمایندگی اش فاسد و جاسوس بوده، از بعضی محافل سیاسی نیز طرد شده است هست. حال چنین آدمی که جرثومه فساد است و از یک مرکز فساد بلند شده است به کشور عزیزمان ایران آمده، جهت چه بود؟ خودمان می دانیم انگلیسی ها و فرانسوی ها دنبال مذاکره راجع به موشک هستند تا تکمله به برجام بزنند. بله پایداری راجع به اینها حرف دارد. ما حرف هایی می زنیم که آمریکا بدش بیاید و دوستان خوششان بیاید.

– (مردم انتظار داشتند که پایداری در عنوان بست نشینی آقای احمدی نژاد و مقابله با جریان انحرافی موضع براق بگیرد) مردم چنین انتظاری ندارند. این انتظار گروه هاست. گُنده کردن عنوان احمدی نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می دانند پایداری با احمدی نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.»

هیچ صنمی با احمدی‌نژاد نداریم / جبهه پایداری

واژه های کلیدی: زلزله | سیاسی | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs