رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلم های تازه نفسی که از امروز به روی پرده می روند

از روز چهارشنبه دوم اسفندماه اکران سه فیلم سینمایی “دعوت‌نامه”، “اشک نرگس”،” بلوک 9 خروجی 2″ و از روز پنج شنبه”مادری” در سینماها شروع شد.

فیلم های تازه نفسی که از امروز به روی پرده می روند

فیلم های تازه نفسی که از امروز به روی پرده می روند

عبارات مهم : زندگی

از روز چهارشنبه دوم اسفندماه اکران سه فیلم سینمایی “دعوت نامه”، “اشک نرگس”،” بلوک 9 خروجی 2″ و از روز پنج شنبه”مادری” در سینماها شروع شد.

به گزارش هنرآنلاین، فیلم سینمایی “بلوک 9 خروجی 2″ ساخته علیرضا امینی به تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا بعد از چهار سال توقیف اکران خود را شروع کرد.

“بلوک9 خروجی 2″ دومین فیلمی است که توانسته، نظر اعضای شورای پروانه نمایش را بدست آورد و با پذیرش رده بندی سنی پروانه نمایش خود را دریافت کند. در خلاصه داستان فیلم آمده است: زن و شوهرى که مدتى است از هم جدا شده است اند، دختری دارند که بر اثر اتفاق اى دچار شوک شده است و دیگر قادر به حرف زدن نیست. دکتر معالج وى براى برطرف شدن این مسئله تجویز مى کند پدر و مادر و فرزند براى مدتى با هم و در کنار هم، مانند سابق زندگى بدون تشنج و بحث و دعوا داشته باشند تا مسئله فرزند حل شود، این ماجرا زندگى همسران را وارد چالش هاى جدیدى مى کند تا در نهایت ..

امیر جعفری ، پانته آ بهرام ، حمیدرضا آذرنگ ، الهام کردا ، شبنم مقدمی ، پروین ملکی ، حسام حمیدی ، هانی خرم، ملیکا پارسا ، سیاوش جعفری و با هنرمندی ستایش محمودی بازیگران “بلوک 9 خروجی 2″ هستند.

“دعوت نامه” به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مهرداد فرید که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت، در گروه استقلال به جای فیلم سینمایی “آینه بغل” به کارگردانی منوچهر هادی اکران شده است است.

در این فیلم حمیدرضا آذرنگ، میترا حجار، شقایق فراهانی، شهاب شادابی، بهزاد جعفری، سامان صفاری، منظر لشگری، مسعود شریف، با معرفی غزل فرید و سحر کریمی به ایفای نقش می پردازند. در خلاصه داستان فیلم آمده: دزدی های رضا، داستانهای جدیدی را در مالبختگان رقم می زند. در واقع “دعوتنامه ” روایتگر زندگی شخص درمانده ای است که در مشهد زندگی می کند و کارش این است که از زائران حرم علی بن موسی الرضا (ع) دزدی کند و از طریق آن زندگی بگذراند ولی ورود فردی دستگیر روند قصه زندگی رضا را به کلی عوض کردن می دهد.

“اشک نرگس” به تهیه کنندگی و کارگردانی احمد عبدالهیان نیز در گروه آزاد از دوم اسفندماه اکران می شود. این فیلم براساس وصیت نامه شهید باکری نوشته شده است است و در آن بازیگرانی چون رضا ایرانمنش، نگین معتضدی، محمود مقامی، گیتی ساعتچی، آتنا زندیه، شراره رخام، داوود اسداللهی، حامد شیخی، جلال پیشوائیان، بهروز پیروزیان، حسین شهاب، رحمان مقدم، حدیث دوست، شیما شهامتی، ستاره آسمان، آیبک فدایی، مریم خشنودی، وحید اشراقی، کیارش ابطحی، داود قاسمی، سیاوش مرادی، شیرین میرطالبی، محسن وهاب پور، اکبر هنرمند به ایفای نقش می پردازند.

“اشک نرگس” داستان زندگی خبرنگاری را روایت می کند که بازمانده جنگ تحمیلی هست. وی دچار چندگانگی در اجتماع و حتی هم دوره ای های خود شده است و در این بین عاشق همکار خود می شود.

“مادری” نخستین ساخته رقیه توکلی در مقام کارگردان است که به تهیه کنندگی سیاوش حقیقی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر جهت نخستین بار به نمایش درآمد و حالا بعد از گذشت یک سال قرار است از روز پنجشنبه به روی پرده سینماها برود.

داستان “مادری” راجع به زندگی دو خواهر است که یکی عشقش را رها کرده و دیگری عشقش او را رها کرده است.

نازنین بیاتی، هانیه توسلی، ملیسا ذاکری، مریم بوبانی، آنا زارع، سجاد اسماعیلی و هومن سیدی در این فیلم بازی کرده اند که در شهر یزد جلوی دوربین رفته هست. پیش از این قرار بود فیلم”آن سوی ابرها” ساخته مجید مجیدی از روز چهارشنبه به روی پرده سینماها برود که در دقایق آخر محمدرضا صابری مدیر عامل نور تابان و پخش کننده فیلم “آن سوی ابرها” اعلام کرد علیرغم تلاش های صورت گرفته بدلیل آماده نشدن نسخه دوبله فیلم، پخش فیلم به تعویق افتاده و تا آخر سال 96 اکران نمی شود.

فیلم های تازه نفسی که از امروز به روی پرده می روند

واژه های کلیدی: زندگی | داستان | داستان | کارگردانی | امیر جعفری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs