رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شال دور گردنم خبر دارد/ به عرب‌ها کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را نشان می‌دهیم ، شفر

سرمربی استقلال راجع به اهدافی که در استقلال دارد می‌گوید: نشانه ما رساندن استقلال به جایگاه واقعی است.

شال دور گردنم خبر دارد/ به عرب‌ها کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را نشان می‌دهیم ، شفر

شفر: شال دور گردنم خبر دارد/ به عرب ها کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را نشان می دهیم

عبارات مهم : العین

سرمربی استقلال راجع به اهدافی که در استقلال دارد می گوید: نشانه ما رساندن استقلال به جایگاه واقعی است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: وینفرد شفر راجع به همگروهی با الهلال عربستان و الریان قطر و احتمالاً العین امارات می گوید: سه سال مربی العین امارات بودم و سه جام آوردم. خوشحال می شوم دوباره به آن جا بروم چون جای قشنگی هست. استقلال یک بار به این تیم ۶ بر یک باخته و پرسپولیس هم برابر الهلال با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورده هست. ما این موقعیت را داریم جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران کاری انجام داده و نشان دهیم کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران زیاد از این دو بازی بوده که استقلال و پرسپولیس شکست خورده اند.

شال دور گردنم خبر دارد/ به عرب‌ها کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را نشان می‌دهیم ، شفر

او راجع به اهدافی که در استقلال دارد، توضیح می دهد: نشانه ما رساندن استقلال به جایگاه واقعی است.

شفر همچنین راجع به نشانه خود در استقلال می گوید: نمی خواهم با این تیم، فوتبال «درهم برهم» بازی کنم، نشانه من فوتبال برنامه ریزی شده است هست. با فوتبالی که درهم برهم باشد و تنها ستاره ها بازی کنند، می توانید در کشور عزیزمان ایران یکی، دو بازی را ببرید ولی در مصاف های بین المللی نمی توانید با این روش کاری کنید.

سرمربی استقلال راجع به اهدافی که در استقلال دارد می‌گوید: نشانه ما رساندن استقلال به جایگاه واقعی است.

شفر تأکید می کند مشکلی با اوج رفتن توقعات هواداران ندارد و باعث می شود او در کارش بهتر شود. شفر راجع به تشویق او و تیمش از سوی هواداران بعد از شکست در شهرآورد، حرف های جالبی می زند. او می گوید: تماشاگران می دانند آدم صادقی هستم و کارم را به خوبی انجام می دهم. آنها به من اعتماد کرده اند.» سرمربی استقلال همچنین اعلام می کند تیمش به مهاجم نیاز دارد.

آخرین مربی خارجی نیمکت استقلال قبل از شفر، رولند کخ بود. هنگامی که شفر با این سؤال روبه رو می شود که آیا از آینده او در استقلال هراس نداشتید؟ می گوید: من نقش بازی نمی کنم و با اعتقاد جهت تیمم کار می کنم. خودم را یک استقلالی می دانم و طرفدار این تیم هستم. این شالی که دور گردنم هست، خبر می دهد. انگیزه من، تماشاگران و بازیکنانم هستند.

واژه های کلیدی: العین | ایران | امارات | فوتبال | استقلال | فوتبالی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs