رودخانه بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن

رودخانه: بهداشت بیماری بهداشتی مبتلا شدن وزارت بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ اولتیماتومی به کرانچار نداده ام / طاهری

مدیرعامل سپاهان گفت: کرانچار سرمربی تیم در فصل جاری خواهد بود و هیچگونه فکری به آخر همکاری با او نشده است. 

هیچ اولتیماتومی به کرانچار نداده ام / طاهری

طاهری: هیچ اولتیماتومی به کرانچار نداده ام

عبارات مهم : سپاهان

مدیرعامل سپاهان گفت: کرانچار سرمربی تیم در فصل جاری خواهد بود و هیچگونه فکری به آخر همکاری با او نشده هست.

محسن طاهری در گفتگو با مهر، در آستانه دربی اصفهان میان تیم های سپاهان راجع به این دیدار گفت: بازی بزرگی پیش روی فوتبال اصفهان هست. این دیدار بعد از دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران یکی از بااهمیت ترین بازی هاست.

هیچ اولتیماتومی به کرانچار نداده ام / طاهری

انتظارم فقط برد است

وی در ادامه راجع به آینده نگری خود از این نتیجه تصریح کرد: تیم خوبی داریم و مسلم است به چیزی جز پیروزی فکر نمی کنیم.ذوب آهن نیز به نظرم قدرتمند است و با وجود کادر فنی خوب و بازیکنان با تجربه ای که دارد می تواند ما را به چالش بکشد. ولی آنقدر خوب و نیرومند هستیم که بتوانیم حداکثر امتیاز این بازی را کسب کنیم. هر بازی، شرایط خاص خودش را دارد و فقط می توانم بگویم بازی جذابی را رقم خواهیم زد. امیدوارم هوادارانمان به ورزشگاه بیایند.

مشکلی با فولاد شهر نداریم

مدیرعامل سپاهان گفت: کرانچار سرمربی تیم در فصل جاری خواهد بود و هیچگونه فکری به آخر همکاری با او نشده است. 

مدیرعامل کلوب سپاهان راجع به شایعه اعتراض این کلوب به برگزاری بازی با ذوب آهن در فولادشهر اصفهان تصریح کرد: به هیچ وجه چنین درخواستی را ارایه نکردیم. کلوب ذوب آهن میزبان است و فکر می کنم کیفیت بدی هم جهت برگزاری بازی نداشته باشد. ما از هر تصمیمی که تیم میزبان به شرکت لیگ اعلام کند و به ما ابلاغ شود تمکین می کنیم. شاید این ورزشگاه کمی با شهر، فاصله داشته باشد ولی اطمینان دارم هواداران به ورزشکاه خواهند آمد.

کریمی را می خواهیم

وی راجع به جذب علی کریمی هافبک سابق سپاهان اظهار داشت: صحبت هایی راجع به جذب این بازیکن انجام داده ایم. نتیجه های خوب و مهمی هم کسب کرده ایم. مهمترین صحبت هایمان را جهت بعد از بازی با ذوب آهن گذاشته ایم. اگر شرایطی منطقی جهت هر دوطرف وجود داسته باشد قرارداد می بندیم. کریمی از مکتب سپاهان است و دوست نداریم چنین سرمایه هایی را مفت از دست بدهیم!

به کرانچار تذکر دادیم نه اولتیماتوم

هیچ اولتیماتومی به کرانچار نداده ام / طاهری

طاهری راجع به اینکه به کرانچار اولتیماتوم داده شده است است تا نتیجه های ضعیف این تیم را جبران کنند اظهار داشت: من با او صحبت کردم و دلخوری های خودم و هواداران را بابت نتایجی که گرفتیم اعلام کردم. ولی به هیچ وجه صحبت هایم در جهت اولتیماتوم نبوده هست. با هم صحبت می کنیم تا مسئله کار پیدا کنیم. به کار گروهی اعتقاد داریم و هنگامی که تیم نتیجه نمی گیرد همگی مقصریم.

خوبیم و عالی نتیجه خواهیم گرفت

وی راجع به اوضاع این تیم تصریح کرد: تلاش کردیم عالی ترین بازیکنان و ابزار را در اختیار تیم بگذاریم. بنابر این انتظار نتیجه های عالی را هم داریمو به هر حال کلوب سپاهان هدفگذاری های مشخصی دارد و در این راستا باید با ارایه بازی های قابل قبول، نتیجه خوبی هم که به قهرمانی در لیگ برتر می تواند منجر شود را بگیرد.

مدیرعامل سپاهان گفت: کرانچار سرمربی تیم در فصل جاری خواهد بود و هیچگونه فکری به آخر همکاری با او نشده است. 

واژه های کلیدی: سپاهان | اصفهان | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs